O Kongresie
Program
prelegenci
wSPÓŁPRACA
Media
Organizator
Kontakt
REJESTRACJA

III Kongres Kobiety XXI Wieku

Media

Witajcie na stronie Kongresu Kobiety XXI Wieku!

Tutaj odbywają się debaty obejmujące szerokie spektrum tematów gospodarczych i kluczowych zjawisk kształtujących naszą najbliższą przyszłość, ważnych także dla kobiet.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze wydarzenie przyciąga uwagę mediów, dzięki czemu możemy dzielić się cennymi informacjami i dyskusjami z szeroką publicznością.
W tej zakładce "Media" znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, materiały prasowe oraz zasoby, które pomogą Wam w relacjonowaniu Kongresu.

O Kongresie

III Kongres Kobiety XXI Wieku to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniu 24 listopada  w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Tematem przewodnim Kongresu jest "Kobiety kreują nowe czasy!",  w debatach i wystąpieniach będziemy się skupiać się na kwestiach związanych z przyszłością Polski oraz rolą kobiet w tym procesie.
Materiały prasowe
W tej sekcji znajdziecie dostęp do materiałów prasowych, takich jak informacje prasowe, biografie prelegentów, zdjęcia, i inne dokumenty przydatne do relacjonowania wydarzenia. Nasz zespół jest dostępny, aby pomóc w udostępnieniu dodatkowych materiałów i odpowiedzi na wasze pytania.
Akredytacje
Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w Kongresie jako przedstawiciele mediów, prosimy o kontakt w celu uzyskania akredytacji. Akredytacja umożliwi Wam dostęp do wszystkich sesji i wydarzeń Kongresu, a także spotkanie z prelegentami i uczestnikami.
Kontakt
Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji, materiałów lub chcielibyście omówić swoją obecność na Kongresie, prosimy o kontakt. Nasz zespół ds. mediów jest gotowy do pomocy.
Serdecznie zapraszamy media do udziału w III Kongresie Kobiety XXI Wieku i wspólnego dzielenia się ważnymi tematami poruszanymi podczas wydarzenia. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, możemy dotrzeć do szerszej publiczności i rozpowszechnić ważne przesłania Kongresu.